Проведення першого етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Розклад олімпіад

Навчальний предметДата проведення
 Географія08.10
 Історія11.10
 Математика12.10
 Іноземна13.10
 Біологія15.10
 Фізика, астрономія18.10
 Інформатика19.10
 Хімія20.10
 Українська мова21.10
 Правознавство22.10
 Трудове22.10

Заявка

(переможці першого етапу)

Географія
1Юранюк Анатолій Анатолійович8Крегул Світлана Іванівна
2Андрусевич Андрій Андрійович9
3Юранюк Аліна Анатоліївна10
4Корж Станіслав Валентинович11
Історія
5Думніцький Юрій Русланович8Кузьмик Василь Васильович
6Кілічук Вікторія Йосипівна9
7Кузьмик Юлія Василівна10
8Корж Станіслав Валентинович11
Математика
9Либавка Аліна Юріївна6Волощук Марина Йосипівна
10Кость Діана Іванівна7Попович Марія Миколаївна
11Юранюк Анатолій Анатолійович8Волощук Марина Йосипівна
12Андрусевич Андрій Андрійович9Андрусевич Ірина Олександрівна
13Юранюк Аліна Анатоліївна10Попович Марія Миколаївна
14Губенко Владислав Ігорович11Волощук Марина Йосипівна
Англійська мова
15Думніцький Юрій Русланович8Лембак Наталія Степанівна
16Югас Даніела Андріївна9Варивода Вікторія Іванівна
17Кузьмик Юлія Василівна10
18Кравчук Іван Іванович11
Німецька мова
19Андрусяк Ірина Іванівна8Ткач Юрій Михайлович
20Звіряк Андрій Миколайович9
21Савчук Назарій Іванович10
22Вечоринський Максим Михайлович11
Біологія
23Юранюк Анатолій Анатолійович8Клевець Лариса Павлівна
24Андрусевич Андрій Андрійович9
25Юранюк Аліна Анатоліївна10Штефанюк Наталія Іванівна
26Корж Станіслав Валентинович11
Фізика
27Штефанюк Максим Валентинович8Клевець Лариса Павлівна
28Андрусевич Андрій Андрійович9Ватрала Ольга Миколаївна
29Юранюк Аліна Анатоліївна10Клевець Лариса Павлівна
30Корж Станіслав Валентинович11Ватрала Ольга Миколаївна
Астрономія
31Губенко Владислав Ігорович11Ватрала Ольга Миколаївна
Інформатика
32Штефанюк Максим Валентинович8Андрусевич Ірина Олександрівна
33Андрусевич Андрій Андрійович9
34Юранюк Аліна Анатоліївна10
35Білан Ольга Вікторівна11
Інфомаційні технології
36Штефанюк Максим Валентинович8Андрусевич Ірина Олександрівна
37Андрусевич Андрій Андрійович9
38Ухаль Ромена Миколаївна10
39Білан Ольга Вікторівна11
Хімія
40Тимчак Дарина Миколаївна8Шишвак Галина Методіївна
41Андрусевич Андрій Андрійович9Ватрала Ольга Миколаївна
42Юранюк Аліна Анатоліївна10Ватрала Ольга Миколаївна
43Корж Станіслав Валентинович11Шишвак Галина Методіївна
Українська мова
44Підмалівська Іванна Іванівна7Божук Ірина Володимирівна
45Попович Маріанна Миколаївна8Дорофєєва Маріанна Володимирівна
46Югас Даніела Андріївна9Кузьмик Тетяна Паньківна
47Штефанюк Інесса Іванівна10Дорофєєва Маріанна Володимирівна
48Губенко Владислав Ігорович11Кузьмик Тетяна Паньківна
Правознавство
49Андрусевич Андрій Андрійович9Лакатош Надія Миколаївна
50Штефанюк Інесса Іванівна10
51Кость Іван Іванович11
Трудове (дівчата)
52Лепай Дарія Михайлівна8Оленчук Марина Іванівна
53Істасова Аріна Ервінівна9
54Коперльос Владислава Миколаївна10
55Білан Ольга Вікторівна11
Трудове (хлопці)
56Бердар Володимир Володимирович8Хараїн Іван Васильович
57Нямещук Деніс9
58Либавка Василь Васильович10
59Реднік Назарій Іванович11

Графік проведення ІІ етапу олімпіад

Навчальні предметиМісце проведенняТермін проведення
Англійська мова 8-11 кл.Великобичківський ліцей8 листопада 2021 р.
Німецька мова 8-11 кл.Великобичківський ліцей10 листопада 2021 р.
Географія 8-11 кл.Великобичківський ліцей11 листопада 2021 р.
Біологія 8-11 кл.Великобичківський ліцей15 листопада 2021 р.
Історія 8-11 кл.Великобичківський ліцей16 листопада 2021 р.
Фізика 7-11 кл.Великобичківський ліцей17 листопада 2021 р.
Трудове навчання (технології) 8-11 кл.Великобичківський ліцей19 листопада 2021 р.
Математика 6-11 кл.Великобичківський ліцей22 листопада 2021 р.
Українська мова та література 8-11 кл.Великобичківський ліцей23 листопада 2021 р.
Хімія 7-11 кл.Великобичківський ліцей24 листопада 2021 р.
Інформатика 8-11 кл.Великобичківський ліцей26 листопада 2021 р.
Інформаційні технології 8-11 кл.Великобичківський ліцей29 листопада 2021 р.
Правознавство 9-11 кл.Великобичківський ліцей1 грудня 2021 р.
Астрономія 11 кл.Великобичківський ліцей3 грудня 2021 р.