Школа

По два боки центральної вулиці Великого Бичкова скромно розмістилися незамітні на перший погляд дві будови. Насправді, там вирує життя, наче у вулику. Щодня туди поспішає 450 дітей, для отримання знань. Адже , це Великобичківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. Дітей навчає згуртований і дружній педагогічний колектив, керманичем якого є Поптанич В. Й., а його виконавчими заступниками – Шишвак Г. М. та Лакатош Н.М. В колективі сумлінно працюють 47 педагогічних працівників, з яких 9 мають звання «старший учитель», 11 мають вищу кваліфікаційну категорію, 14 –першу, 11 – другу, а 11 є вчителями-спеціалістами.

Всі члени педагогічного колективу сумлінно ставляться до своїх обов’язків, про що свідчать неодноразові перемоги учнів у районних та обласних предметних олімпіадах та конкурсах, високі досягнення у спортивних змаганнях, перемоги у творчих конкурсах і фестивалях. Випускники школи успішно навчаються у вищих навчальних закладах, що є підтвердженням якісної роботи вчителів. Гордістю школи є такі учні: Кошаркар Дмитро, Яремчук Галина, Підмалівська Богдана, Нямещук Богдана, Ткач Вікторія, Лета Емілія, Тучков Михайло, Мойсюк Ігор, Яцковська Даніела, Мандзюк Микола, Гушул Василь, Павлюк Василь, Марущак Роман, Сіромашенко Олександр, Радіонов Юрій, Вайнагій Наталія, Кузьмик Каріна, Гутник Світлана, Волощук Вікторія, Пешкова Іванна, Тернущак Вікторія, Ткачук Іванна, Ангела Іван, Курильцьо Аліна, Ілик Юліанна, Лечковська Надія, Горбенко Яна, Варцаба Альбіна, Кузьмик Мирослав, Кость Іван, Білан Ольга, Гоголіна Дарина та інші.

У школі широко налагоджена позакласна та позашкільна робота. Успішно працюють хорові гуртки різних вікових груп (хор старших та молодших класів), вокальні ансамблі учнів молодших, старших класів, хлопчиків. З великою любов’ю учні відвідують танцювальні гуртки. На базі школи працюють танцювальні групи учнів молодших, середніх та старших класів. Процес фізичного виховання під час навчання у сучасній школі має специфічні особливості, які полягають у тому, що учень не тільки засвоює знання та набуває навичок виконання фізичних вправ.Основна мета – формування фізичного, психічного, духовного та соціального здоров’я. В нашій школі проводиться гурткова робота з дітьми різних вікових груп.        Школа та її працівники користуються повагою та авторитетом у батьків, які дбають про те, щоб школа мала належний вигляд, щоб їхнім дітям було затишно і зручно. Адже школі понад 100 років.

Гордістю школи є наші випускники попередніх років, які неодноразово були призерами районних та обласних предметних олімпіад та конкурсів: Андрусяк Олена, Андрусяк Богдана, Божук Андрій, Шишвак Ганна, Нерода Владислав. Багато наших учнів приймали участь у змаганнях з різних видів спорту  обласного та республіканського рівня : Поптанич Владислав, Ільчук Михайло,  Матійчук Роман, Підмалівський Володимир, Тафійчук Віталій, Лембак Володимир, Божук Андрій, Йосипчук Олександр, Варивода Вікторія, Лопатюк Вікторія, Дряшкаба Мирослава, Дряшкаба Марина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.